PES 2011 RPG OYUNU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PES 2011 RPG OYUNU

PES 2011 RPG OYUNUNA GELİN VE GERÇEK MENAJERLİĞİN TADINI ÇIKARIN...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FC İnter olmak istyorum

YazarMesaj
FC İnter
Aktif Üye
Aktif Üye
FC İnter

FC İnter olmak istyorum  Empty
MesajKonu: FC İnter olmak istyorum    FC İnter olmak istyorum  Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:16 am

FC İnteri seciyorum.

beni Real madrid getirtti buraya nasıl yapcaz ban biraz ilgi verimsnz ilk defa oynucamda Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: FC İnter olmak istyorum    FC İnter olmak istyorum  Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:23 am

Onaylandı..Aramıza hoşgeldiniz..İnsallah forumuzu begenir iyi vakit gecirisnz..

Sizden birkacistegimiz olacka.Lütfen Adınızı İnter Ve İnter Resmini Koyunuz.Ayrıca sık sık online olursanız sevinirm..

Aksama doru Kadronuz Acıklanır.Simdi bütcenizide acıklarım.Ondan sonra transferlere baslayailirsiniz.

Hoşgeld,n kanka geld,gn icin saol ben sana facede anlatırım oyunu Smile

İyi Günler.

En son Real Madrid C.F. tarafından Cuma Şub. 11, 2011 1:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
FC İnter
Aktif Üye
Aktif Üye
FC İnter

MesajKonu: Geri: FC İnter olmak istyorum    FC İnter olmak istyorum  Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:32 am

tm knkm resmimi fLn koyarım oyunu anlattın ztn saol hersey icin..Guzel bir site yapmıssınız elinize sağlık Smile
FC İnter
Aktif Üye
Aktif Üye
FC İnter

MesajKonu: Geri: FC İnter olmak istyorum    FC İnter olmak istyorum  Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:39 am

Enes benim kadromu ne mzn acıklacanız la :D acıklayında transfer mransfer yapak olm :D
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: FC İnter olmak istyorum    FC İnter olmak istyorum  Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:41 am

Öncelikle saol sitem,iz begendigin icin kadrona gelinci onu baska arkadas acıklıcak Chelsea atleticoyla sneinkini girinci acıklar baslarsın transfere..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: FC İnter olmak istyorum    FC İnter olmak istyorum  Icon_minitimeCuma Şub. 11, 2011 1:42 am

Konu Kilit.

FC İnter olmak istyorum
1 sayfadaki 1 sayfası